ضمانت اصل بودن کالا
فروشگاه اینترنتی مایکروسافت فون . آی آر به پشتوانه و اتکا به تجربه و آشنایی و ارتباط مستقیم با سيستم توزيع ، ضمانت اصل بودن تمامی کالاها و گارانتی هايی که در سايت microsoftphone.ir عرضه می شوند را بر عهده ميگيرد. به همين منظور در صورتيکه کالا و گارانتی مورد نظر مشتری که در سايت این فروشگاه ارائه گرديده است شرايط لازم اصل بودن را دارا نباشد مسئوليت آن بر عهده "فروشگاه مایکروسافت فون . آی آر" ميباشد.


ضمانت اصل بودن کالا


"فروشگاه مایکروسافت فون . آی آر" فقط با تامين کننده های معتبر بازار و به صورت رسمی همکاری مينمايد.
کلیه لوازم جانبی و متعلقات کالای عرضه شده اصل می باشد
هيچگونه کالای کار کرده و يا غير اصلی در 
"فروشگاه مایکروسافت فون . آی آر"عرضه نميشود.
مشتری می تواند در صورت مشاهده هرگونه مغايرت در کالای ارسال شده با مشخصات کالای سفارش داده شده، از دريافت کالا خودداری نمايد.
مشتری اين حق را دارد که پس از دريافت کالا و در صورتيکه هرگونه ايراد ظاهری و فنی در کالا مربوطه مشاهده نمود ، با توجه به شرایط تضمین 7 روز تعویض رایگان، نسبت به بازپس فرستادن کالا اقدام نمايد.ضمانت اصل بودن گارانتی


تمامی شرکت هايی که به عنوان گارانتی کننده محصولات "فروشگاه مایکروسافت فون . آی آر"فعالیت می کنند دارای مجوز رسمی از وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ميباشند.
گارانتی 
" مایکروسافت فون . آی آر"مسئوليت اصلی بودن گارانتی هايی که در سایت این فروشگاه عرضه ميشوند را بر عهده ميگيرد و در صورت گزارش هرگونه شکايت کاربران مبنی بر اصل نبودن گارانتی خود مسئوليت خدمات پس از فروش را بر عهده ميگيرد.