درباره مایکروسافت فون.آی آر


محصولات دیجیتالی این‌روزها در زندگی همه ما حضور پر‌رنگی را دارند. مهم نیست سن شما چقدر باشد! پیر‌بودن یا جوان بودن شما نیز ملاک نیست! مهم استفاده از تکنولوژی‌های جدید است. این‌روزها همه افراد در جامعه از محصولات دیجیتالی استفاده می‌کنند. کامپیوترها، تبلت‌ها، موبایل‌ها و … به نوعی بخشی از زندگی ما شده‌اند و استفاده از ابزارهای دیجیتال، نه یک عادت بلکه یک نیاز است.

اما متاسفانه در این بازار آشفته فروش محصولات تقلبی و بی کیفیت  و با توجه به شرایط اقتصادی سخت همواره خرید با کیفیت مناسب و قیمت خوب یک نوع مزیت محسوب می‌شود. حتی اگر از نظر مالی نیز تامین باشید، خرید یک محصول با قیمت بالا ولی بی‌کیفیت خوشایند شما نخواهد بود. آیا تا به حال فکر کرده‌اید که یک خرید ارزان و با‌کیفیت را آن هم به صورت آنلاین تجربه کنید؟ اگر جوابتان مثبت است، پس در ادامه همراه ما باشید.

 

فروشگاه اینترنتی مایکروسافت فون؛ رقابت در قیمت، اصالت در کیفیت


فروشگاه اینترنتیمایکروسافت فون در شهریور ماه سال 1394 و  با هدف برطرف كردن نيازهاي روزمره هركسي كه به اينترنت دسترسي دارد متولد شد.مجموعه مایکروسافت فون یک فروشگاه اینترنتی تخصصی در حوزه گوشی موبایل مایکروسافت و نوکیا (لومیا) و لوازم جانبی اصلی لومیا و قطعات اصلی لومیا است که با خرید از آن متوجه خواهید شد که مطمئنا تفاوت‌های زیادی با سایر فروشگاههای اینترنتی دارد. هدف اصلي ما ارائه اجناس اصلي با قيمت مناسب مي باشد وبراي آسودگي خاطر شما عزيزان رويه بازگرداندن كالا به مدت 7 روز را درسياست كاري خودقرار داديم.با توجه به هدف ما در مایکروسافت فون.آی آر و تحقق شعار " رقابت در قیمت، اصالت در کیفیت" ، در این فروشگاه علاوه بر اینکه محصول مورد نظر خود را با بهترین قیمت و کیفیت تهیه می کنید، می توانید از تسهیلات ویژه در بخش خرید و بخش تعمیرات و خدمات لومیا توسط متخصصین هر بخش نیز بهره مند شوید. 

خدمت رسانی به مشتری، از ابتدا سرلوحه فعالیت این فروشگاه بوده و با گذشت زمان تلاش برای ارتقا بیش از پیش آن در کانون توجه و برنامه های گروه مایکروسافت فون قرار گرفته است. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش تیم فنی و فروش این شرکت این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید ، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد. مشتری به عنوان مهم ترین بخش در هر فعالیت تجاری است، به همین دلیل استفاده از اجناس با کیفیت بسیار بالا، بهره گیری از سیستم تخفیف، هدیه، حمایت بیشتر از مشتریان دائم و ... برای جلب رضایت کامل مشتریان در نظر گرفته شده است. بعلاوه، استفاده از سیستم مرجوعی کالا نیز جزو مزیت های کاری ما محسوب میشود که به خریداران عزیز این امکان را میدهد که در صورت عدم رضایت از محصول خریداری شده به هر دلیل، بر اساس شرایط و قوانین کسب و کار آنلاین بتوانند محصول رو مرجوع کرده و هزینه آن رو بطور کامل دریافت کنند. علاوه بر اینها، سیستم پشتیبانی تلفنی این فروشگاه، با استفاده از کادر مجرب و تعلیم دیده، همواره پاسخگوی تمام سوالات مشتریان در مورد کالاها و خدمات ارائه شده این فروشگاه می باشد.