مایکروسافت در مورد عدم پشتیبانی لومیا ۶۵۰ ازContinuum پاسخ می دهد!

در نهایت مایکروسافت جدیدترین محصول خانواده لومیا را معرفی و آن را رونمایی کرد،به عنوان یک دستگاه تلفن همراه میان رده و دارای ظاهری زیبا و ویژگی های مناسب،می توان به این محصول جدید مایکروسافت یعنی لومیا ۶۵۰ اشاره کرد.ولی پس از رونمایی از این محصول انتقادهای بسیاری از سوی کاربران متوجه مایکروسافت شده است. زیرا با توجه به اینکه این گوشی برای کسب و کار (Bussiness Users) طراحی و عرضه شده است، این مورد به عنوان یک ضعف بزرگ برای این عضو جدید خانواده لومیا به شمار می آید.

با توجه به این انتقادها، سخنگوی شرکت مایکروسافت دلایل عدم پشتیبانی Continuum  را اینگونه بیان کرده است:
" توانایی استفاده و پشتیبانی Continuum  نیاز به یک سیستم سخت افزاری قوی دارد. Continuum  در تلفن های همراه که در سیستم سخت افزاری خود از چیپست های  اسنپدراگون ۶۱۷، اسنپدراگون ۸۰۸ یا اسنپدراگون ۸۱۰ و همچنین یک رم ۲ گیگابایتی نیز برخوردار هستند، اجرا می شود. در حالی که لومیا ۶۵۰ دارای یک چیپست اسنپدراگون ۲۱۲ و یک رم یک گیگابایتی است."
سخنگوی مایکروسافت سخنان خود را اینگونه ادامه می دهد:
" راهبردو هدف مایکروسافت تولید بهترین دستگاه های تلفن همراه مبتنی بر ویندوز ۱۰ موبایل و با قیمت های متنوع برای کاربران مختلف است، یکی از اهداف تولید لومیا ۶۵۰که قابلیت  پشتیبانی از آفیس، کرتانا و وان درایو را دارد، فراهم کردن امکان استفاده از یک تلفن همراه زیبا و با قیمت مناسب برای کاربران در کسب و کار آنها است. من پیشنهاد می کنم کاربرانی که نیاز به استفاده از قابلیت Continuum دارند، تلفن های همراه از خانواده لومیا ۹۵۰ را خریداری نمایند."بر گرفته از :phonearena.com

توسط : admin | تاریخ : 1394/11/29 | نظرات