لوازم جانبی نیلکین
    برند نیلکین ( Nillkin ), یکی از برندهای مطرح و شناخته شده در حوزه تولید لوازم جانبی و کابل و... برای گوشی های موبایل در جهان است . تولیدات و محصولات نیلکین به عنوان برندهای با کیفیت در سراسر جهان مشتریان و طرفداران ثابت دارد که هر روز بر آنها افزوده میشود.
    خوشبختانه با توجه به تنوع محصولات برند نیلکین برای گوشی های لومیا ( نوکیا لومیا و مایکروسافت لومیا )  و در نظر گرفتن سلیقه های مختلف کاربران در طراحی و همچنین کیفیت مطلوب در مدت زمان استفاده, برند نیلکین در ایران نیز برای کاربران و طرفداران مایکروسافت فون نیز شناخته شده است . ولی متاسفانه این استقبال سوء استفاده برخی از فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه های فیزیکی را به همراه داشته است، بدین ترتیب که محصولات داخل یک بسته بندی را جداگانه و با قیمت بالاتر به متقاضیان عرضه می کنند.برای نمونه داخل پک قاب محافظ نیلکین ( Forested Shield ) یک عدد برچسب محافظ صفحه نیلکین هست که اکثراً به صورت جداگانه و اخذ هزینه مجزا در اختیار مشتریان قرار میگیرد.
   فروشگاه مایکروسافت فون (microsoftphone.ir ) برای فروش لوازم جانبی برند نیلکین ( Nillkin ) با قیمت رقابتی و در بسته بندی های اورجینال و با محتویات کامل، اقدام نموده است که علاقمندان میتوانند که از اینجـا   فهرست محصولات را مشاهده نمایند.