تعمیر لومیا

در زندگی امروزه، گوشی های تلفن همراه به عنوان بخشی از ملزومات فردی محسوب می شوند که دوری از آن می تواند بسیاری از امور جاری هر شخصی را مختل نماید. با توجه به اینکه گوشی های موبایل در زمره اقلام الکترونیکی حساس به شمار می آیند، به دلایل مختلف از جمله ضربه، رطوبت، نوسانات جریان الکتریسیته، استفاده نا آگاهانه از برنامه های موبایل و ... ، ممکن است دچار اختلال شوند و قابلیت استفاده نداشته باشند. مهمترین نکته در برطرف کردن این ایراد ها، تشخیص صحیح و استفاده از قطعات اصلی و تخصص تکنسین ها در تعمیر برندهای گوشی های موبایل است ، زیرا قطعات و ایراد های مشابه در برندهای مختلف دلایل متفاوتی دارند.
مرکز خدمات لومیا، با درنظر گرفتن این مهم و به منظور ارائه خدمات بهینه به مشتریان محترم ، با استفاده از شبکه قدرتمند تامین قطعات اصلی لومیا از رابط های کمپانی های نوکیا و مایکروسافت و همچنین تکنسین های مجرب با سابقه طولانی ( منحصراً در حوزه تعمیرات مایکروسافت و تعمیرات نوکیا ) ، صرفاً در زمینه تعمیرات لومیا فعالیت دارد که تجمیع این خصوصیات، این مرکز را به عنوان معتبرترین مرکز تعمیرات لومیا (تعمیر نوکیا لومیا و تعمیر مایکروسافت لومیا ) مطرح کرده است.هدف مرکز خدمات لومیا ارائه بهترین خدمات ( سرعت و کیفیت بالا، قطعات اصلی و کمترین هزینه) به مشتریان محترم می باشد که به آن دست یافته است، ولی پر واضح است که هزینه تمام شده گوشی هایی که با واسطه سایت ها و فروشگاههای دیگر برای مرکز خدمات لومیا ارسال می شوند، بیشتر از هزینه ای است که گوشی به طور مستقیم برای این مرکز ارسال شود.
مشتریان محترم نیز می توانند برای کاهش هزینه تعمیرات گوشی لومیا، گوشی های خود را مستقیماً برای مرکز تعمیرات لومیا در تهران ( به صورت حضوری و یا از طریق پست ) ارسال نمایند.

 


نشانی مرکز خدمات لومیا: تهران - تقاطع خ حافظ و خ جمهوری - پاساژ چارسو - ط زیر همکف - واحد A12
تلفن : 02166171534 , 88226306 - 021 و 8952323 - 0938