مشخصات بیلد ۱۴۲۶۷ ویندوز ۱۰ موبایل

مشخصات بیلد ۱۴۲۶۷ ویندوز ۱۰ موبایل

 
امروز مایکروسافت بیلد ۱۴۲۶۷ را به عنوان نخستین بیلد به روز رسانی رد استون برای اینسایدر های گروه Fast که شامل گوشی های لومیا ۵۵۰، لومیا ۶۵۰، لومیا ۹۵۰، لومیا ۹۵۰XLو یا شیائومی Mi4 است، را برای کاربران این گروه عرضه کرده است. برای بیلد جدید ویندوز۱۰ موبایل، ویژگی هایی برای بهبود عملکرد آن در نظر گرفته شده است.این اصلاحات شامل سهولت در وبگردی در حالت  InPrivate در مرورگر اِج و جستجوی موسیقی در کرتانا و ... می باشد.
با توجه به اینکه ورژن ۱۴۲۶۷ اولین بیلد از به روز رسانی رد استون است و ویژگی های بسیار کمی را ارائه کرده است، مایکروسافت در نظر دارد  تا ویژگی های بیشتری را در بیلد های بعدی ارائه نماید تا به وسیله به کارگیری آنها از سوی اینسایدرها، باگ های  آن ها به مایکروسافت گزارش شود. علی رغم انتشار این بیلد، متاسفانه به دلیل انتشار آن برای تعداد محدودی از مدل ها، طیف وسیعی از کاربران از تجربه ویژگی های جدید آن محروم شده اند . شایان ذکر است، سایت WinBeta.org با تهیه کیلپی کوتاه ، این ویژگی ها را برای علاقمندان شرح داده است.

لازم به ذکر است که پس از تست های انجام شده بر روی بیلد ۱۰۵۸۶ ویندوز ۱۰ موبایل و انجام به روز رسانی های لازم برای آن، میتوان امیدوار بود که این نسخه هم اکنون نهایی شده است. بنا بر اظهارگابریل آئول، بیلد ۱۰۵۸۶ همان بیلدی است که برای تمامی کاربران ویندوز ۱۰ موبایل منتشر خواهد شد. این به روز رسانی رداستون که تنها برای گوشی های مبتنی بر ویندوز ۱۰ موبایل امجام خواهد شد، بیانگر انتشار نسخه نهایی ویندوز ۱۰ در آینده نزدیک است.

برگرفته از:  WINBETA.org

توسط : admin | تاریخ : 1394/12/01 | نظرات